З нагоди професійного свята приймали вітання працівники соціальної сфери Вовчанського району

03.11.2016

03 листопада 2016 року з нагоди відзначення Дня соціального працівника відбулися урочистості, на яких зі словами щирих привітань до усіх працівників соціальної сфери Вовчанського району звернулися керуючий справами виконавчого аппарату, керівник секретаріату Вовчанської районної ради С.П. Круподеря, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М. Гордієнко та заступник голови Вовчанської міської ради В.М. Шабельник.


Керівники району та міста подякували за самовіддане служіння обраній справі, доброту і милосердя, чуйність і щедрість душі, доброзичливість і увагу  до всіх, хто потребує постійної турботи, допомоги в подоланні життєвих труднощів, за небайдужість та таку необхідну участь у їх долі.

З нагоди професійного свята, спільною подякою Вовчанської райдержадміністрації та Вовчанської райради, керівники району нагородили трудовий колектив територіального центру соціального обслуговування та почесні грамоти вручили працівникам соціальної сфери Вовчанського району, і побажали усім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, родинного затишку, оптимізму, завзяття та мирного неба над головою.

.

Для усіх присутніх, з нагоди свята був підготовлений святковий концерт.

 

На сайті

Сейчас 42 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!