Голова Вовчанської районної ради Степанець Анатолій Вікторович провів особистий прийом громадян.

09.11.2016

Голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець 9 листопада здійснив робочу поїздку та провів особистий прийом громадян в Юрченківській та Котівській громадах.

На початку прийому Степанець А.В. поспілкувався з Юрченківським сільським головою Бондаренко С.А. та Котівським сільським головою Хоменко С.В., де обговорили низку питань щодо діяльності територіальних громад та шляхи їх вирішення.

Мешканці Юрченківської громади підняли питання щодо децентралізації влади та виділення земельних ділянок працівникам соціальної сфери.

На всі питання голова Вовчанської районної ради Степанець А.В. надав вичерпні відповіді.

Також, голова Вовчанської районної ради оглянув нову котельню в Юрченківському ДНЗ та поспілкувався з завідуючою Сироватською І.А.


У своїй поїздці Степанець А.В. відвідав Юрченківську ЗОШ І-ІІІ ступенів де також поспілкувався з директором школи Завгороднім В.М.

До Котівської сільської ради прийшли на прийом пенсіонери, які були дуже занепокоїні тим, що дороги до сіл Котівка та Бережне в незадовільному стані і практично перестали їздити автобуси. Пенсіонерам та мешканцям с.Котівка та с.Бережне ускладнює поїздки до районного центру м. Вовчанськ та м. Харків. Через такі дороги багато часу тратить водій шкільного автобусу для підвозу дітей до Юрченківської школи.

Також, були порушені питання по наданню допомоги для придбання дров та зерна для домашнього господарства, питання заборгованості по зарплаті за роботу в виборчих комісіях під час виборів у Котівській громаді та питання по пенсійному забезпеченню.

.

На всі питання Степанець А.В. дав вичерпні відповіді і пообіцяв питання транспортного сполучення та часткового ремонту доріг обговорити з керівниками районних підрозділів.

 

На сайті

Сейчас 40 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!