Відбулася нарада з головами територіальних громад району.

14.11.2016

14 листопада 2016 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець спільно із головою Вовчанської районної державної адміністрації Віталієм Миколайовичем Мірошником провели нараду з головами територіальних громад району, на якому обговорили питання формування місцевих бюджетів на 2017 рік. На нараді також були присутні начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, відповідальні працівники районної ради.

Виступаючи перед присутніми керівники району зазначили, що бюджет 2017 року буде напружений. Необхідно забезпечити фінансування захищених статтей бюджету, а тому треба мобілізувати всі можливості для наповнення бюджетів всіх рівнів.

Усманова Ж.М. – начальник фінансового управління РДА, проінформувала про зміни, які відбудуться при фомуванні бюджету на наступний рік, надала пояснення по деяких аспектах в роботі та відповіла на запитання.

Підводячі підсумки наради голова Вовчанської районної ради А. В. Степанець та голова Вовчанської районної державної адміністрації В. М. Мірошник наголосили, що формування місцевих бюджетів на наступний рік повинно пройти своєчасно та з урахуванням вимог бюджетного законодавства.

.

 

На сайті

Сейчас 41 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!