Свято - День працівників сільського господарства

17.11.2016

Кожного року восени, коли вже зібрано весь урожай, а земля готується до відпочинку, в районі традиційно вшановують працівників агропромислового комплексу району. Це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

17 листопада 2016 року в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства. На свято прибули делегації сільськогосподарських підприємств та підприємств зернозаготівельної галузі, фермерських господарств, підприємств переробної промисловості району, ветерани  сільськогосподарської праці.

Зі словами привітання з професійним святом до аграріїв району звернулись голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Миколайович Мірошник, які подякували за працьовиті руки, природну мудрість, багатий досвід, що живить сьогодні українську ниву, за свою нелегку наполегливу та клопітку працю, за розуміння важливості своєї справи, за те, що шанують землю і збирають багаті врожаї, що залишаються вірними селу –трударями.

Незважаючи на тривалу осінню посуху 2015 року вдалося отримати взагалі хороший врожай ранніх зернових та зернобобових культур: при середній врожайності 42,4 ц/га по с/г підприємствах  намолочено 145,9 тис.тонн зерна, із них 128,5 тис. тонн озимої пшениці. По валовому намолоту збіжжя район увійшов до п’ятірки кращих районів Харківщини.

В районі продовжується відродження галузі тваринництва. В 2016 році збільшено виробництво молока та м’яса, збільшено поголів’я великої рогатої худоби в тому числі корів, свиней та овець.

Завдяки працівникам сільського господарства, їх хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку нашого району, запорукою його розвитку.

За вагомий внесок у розвиток сільського господарства голова Селянського фермерського господарства «Никоненко В.О.»  Никоненко Віктор Олександрович нагороджений Грамотою голови Харківської обласної ради, а голова Фермерського господарства «Шанс»  Шатковський Анатолій Олександрович - Подякою голови Харківської обласної ради.

.

Селянська праця завжди вважалась однією з найтяжчих, тож і люди, пов'язані з нею, відзначаються витривалістю, відповідальністю, терпінням, відданістю землі та умінням на ній працювати.

За значний особистий внесок в розвиток агропромислового виробництва, вагомі  трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства нагороджено Спільною грамотою Вовчанської районної державної адміністрації та Вовчанської районної ради більше 30 представників трудових колективів району – землеробів і механізаторів, інженерів, майстрів машинного доїння, водіїв, бригадирів, агрономів, електриків.

Учасникам святкових урочистостей дарували свої таланти аматори народного мистецтва.


 

На сайті

Сейчас 42 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!