Збори депутатів всіх рівнів

25.11.2016

25 листопада відбулися збори депутатів всіх рівнів, обраних мешканцями Вовчанського району, які провів голова Вовчанської районної ради Степанець Анатолій Вікторович.

В роботі зборів прийняли участь голова Вовчанської райдержадміністрації Мірошник Віталій Миколайович, депутат обласної ради Антоненко Олександр Анатолійович, депутати районної, міської, селищних та сільських рад, начальники управлінь, відділів,  служб та секторів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації, працівники секретаріату районної ради.

.

Відкриваючи збори Анатолій Степанець проінформував присутніх, що було зроблено на виконання рішень аналогічних зборів, що відбулися 28 січня 2016 року та зазначив, що головна мета такої зустрічі - це консолідація роботи депутатів обласної, районної, міської, селищних та сільських рад на розвиток району та звернувся до присутніх з проханням провести збори конструктивно, без політичного пафосу та популізму.

З пропозиціями щодо формування Програми економічного і соціального розвитку району виступив голова райдержадміністрації В.М. Мірошник а співдоповідачами: Коновалов Е. П. – Старосалтівський селищний голова та Шевчанко В.С. – Вовчанський міський голова, які зупинились на основних напрямках економічного та соціального розвитку району на 2017 рік.

.

.

В обговоренні даного питання виступив депутат обласної ради Антоненко О.А., який зазначив, що для вирішення порушених питань треба сформувати задачі та вирішити шляхи їх виконання. Кожна громада, кожен депутат не повинні чекати коли надійдуть кошти з державного або обласного бюджету, а щоденно займатися вирішенням тих питань, які турбують наших виборців.

На запитання, які виникали в ході обговорення, голова Вовчанської райдержадміністрації Мірошник В.М. та голова Вовчанської районної ради Степанець А.В. надали вичерпні відповіді.

Наступним питанням, яке розглядалось на зборах, було виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та Перспективного плану формування територій громад Харківської області, з яким виступав голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець.


В своєму виступі він зупинився на проблемах, які виникають під час процесу об’єднання територіальних громад та запропонував план заходів щодо виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на 2017 рік.

Підводячи підсумки зборів Анатолій Степанець зазначив, що нам потрібно разом вирішувати перспективні і повсякденні завдання щодо розвитку нашого району, забезпечення життєдіяльності територій, покращення життя людей, об’єднавши зусилля депутатів всіх рівнів. Це наша основна мета і обов’язок.

На зборах депутати прийняли Резолюцію щодо обговорених питань.

 

На сайті

Сейчас 53 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!