Форум місцевого самоврядування

30.11.2016

29 листопада в Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України пройшов Польсько-український форум з питань місцевого самоврядування, участь в якому взяла делегація керівників органів місцевого самоврядування Вовчанського району на чолі з головою районної ради Анатолієм Степанцем.

У заході взяли участь представники місцевого самоврядування з Харківської, Полтавської, Сумської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Запорізької областей.

Організатори форуму: Генеральне консульство Республіки Польща у м. Харкові, Харківська обласна рада, Харківська обласна державна адміністрація, ГО «Польсько-українська аграрна асоціація», Харківський регіональний Офіс реформ (Центр розвитку місцевого самоврядування). 

«Захід спрямований на підтримку процесу децентралізації та об’єднання громад, а головне – зміну свідомості представників місцевого самоврядування, як основних діючих осіб цього процесу», - зазначили організатори.

В рамках форуму пройшли виступи польських експертів місцевого самоврядування, які поділилися своїм досвідом щодо управління та розвитку територій.

Темами, які на форумі висвітлили польські експерти були: реалізація спільних проектів і програм в ЄС як механізм підвищення можливостей і розвитку сільських територій України; можливості регіонального розвитку та стратегії розвитку сільських територій; бюджет організації місцевого самоврядування; підвищення інвестиційної привабливості та розвиток зеленого туризму тощо.


 

На сайті

Сейчас 54 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!