Обговорення проблем освіти та її реформування

06.12.2016

06 грудня голова Вовчанської районної ради Степанець А.В. прийняв участь у засіданні «круглого столу» темою якого було створення опорних навчальних закладів освітніх округів, який провів голова Вовчанської райдержадміністрації Мірошник В.М. На засідання зібрались директора навчальних закладів та голови територіальних громад району.


Основна ідея нової школи полягає в тому, щоб перейти від школи знань до школи компетентностей, які включають знання, уміння та ставлення, засновані на ціннісній платформі. Відповідно до цього, мають бути оновлені державні стандарті, сформовано новий зміст освіти, запроваджені нові методики викладання, а також змінена структура школи.

Шмакова Л. О. – заступник начальника відділу освіти Вовчанської РДА зупинилась на питаннях: на підставі яких документів діє опорний заклад, чи буде розроблено положення та типові штатні нормативи для опорних шкіл, який законний механізм звільнення із шкіл та набір в опорну школу педагогічних кадрів, якою буде максимальна наповнюваність класів у початковій школі, який статус матимуть навчальні заклади, які не входять до освітнього округу та інші.

.

Підсумки засіданні «круглого столу» підвів голова Вовчанської райдержадміністрації Мірошник В.М.

 

На сайті

Сейчас 93 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!