6 грудня із професійним святом вітали працівників однієї із найчисельніших ланок представницької влади на місцях.

06.12.2016

Сучасну цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Адже саме місцеве самоврядування дає можливість людям реально брати участь у розв'язанні життєво-важливих проблем території. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району. І люди, які працюють в органах місцевого самоврядування, заслуговують поваги і подяки.

Тож, 6 грудня у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників органів місцевого самоврядування Вовчанщини. Привітати та відзначити своє професійне свято зібрались депутати районної, селищних та  сільських  рад, голови  та  працівники  територіальних  громад  району,  керівники  управлінь  та  відділів  районної  державної  адміністрації   з  якими  активно  співпрацюють органи  місцевого  самоврядування  району,  працівників  апарату  Вовчанської  районної  ради, керівників  підприємств,  організацій  та  установ  району, почесні  громадяни  міста  та  району, ветерани  органів  місцевого  самоврядування.


На свято завітали голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Миколайович Мірошник, депутати Харківської обласної ради: Олександр  Анатолійович  Антоненко,   Олег  Миколайович  Супрун.

Зі словами привітання з професійним святом до народних обранців та працівників органів місцевого самоврядування звернувся голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець та подякував за енергійність, компетентність, небайдужість, за  знання і досвід що вкладаються в роботу, спрямовану на благо людей нашого краю та побажав міцного здоров'я, добробуту й злагоди, нових успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і всій Україні.

Приєднався до привітань голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Миколайович Мірошник, який також відзначив самовідданість у роботі працівників місцевого самоврядування, їх професіоналізм та відповідальність. Побажав нових амбітних проектів та ефективного їх втілення у життя на благо Вовчанщини.

Зі словами привітання до присутніх звернулись депутати Харківської обласної ради Олександр Анатолійович Антоненко, Олег Миколайович Супрун.

 

З нагоди Дня місцевого самоврядування та сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону Грамотою голови Харківської обласної ради нагороджені депутат Вовчанської районної ради Пієв Віктор Миколайович, голова Білоколодязької селищної ради Сердечний Володимир Васильович та Подякою голови Харківської обласної ради - голова  Перопавлівської сільської ради Чайка Наталя Володимирівна.

 


.


За сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, відданість справі державотворення, компетентність і професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування кращі працівники Вовчанського району були нагороджені Спільними грамотами Вовчанської  районної  державної  адміністрації та  Вовчанської  районної ради та цінними  подарунками  -  наручними  годинниками.

.

Святковим подарунком до Дня місцевого самоврядування для присутніх стало виступи творчих колективів, які підготували святкову концертну програму.

.

 

На сайті

Сейчас 117 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!