Віктор Звєрєв взяв участь у відкритті на Вовчанщині чотирьох міні-проектів

12.12.2016

10 грудня 2016 року в двух громадах району, які  брали участь в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє», відбулися урочистості з нагоди презентації успішно реалізованих міні-проектів переможців конкурсу.

У церемонії відкриття реалізованих в громадах Вовчанського району міні-проектів взяв участь депутат Харківської обласної ради Віктор Звєрєв.

Пріоритетним для Молодівської громади в цьому році стала організація активного відпочинку та укріплення здоров'я малечі шляхом зведення дитячого ігрового майданчика та переоснащення системи опалення Молодівського сільського будинку культури з метою створення на його основі центру розвитку духовності, фізичного і морального здоров'я сільської громади, підвищення  активізації творчого потенціалу села. На втілення в життя цих задумів знадобилося загалом 159,7 тис. грн., з яких 79,8 тис. грн. надійшло з обласного бюджету, решта – 71,8 тис. грн. з сільського бюджету та 8,0 тис. грн. кошти конкурсанта.

.

Завдяки участі та перемозі иніціативних груп Новоолександрівської громади в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» вдалося реконструвати водозабірні споруди: провести монтаж водозабірної башти 25 м3, встановити автоматику, зробити врізку в водопровідну систему, це дозволило забезпеченню постійного тиску води в водопровідній системі та безперебійному постачанню води населенню, ліквідувати постійних витоків води та у сільському будинку культури проведено заміну старих дерев'яних вікон на металопластикові у кількості 27 штук. На впровадження двох міні-проектів було направлено 339,7 тис. грн., з них з обласного бюджету було залучено 122,4 тис. грн.

.

Всім переможцям депутат Харківської обласної ради Віктор Звєрєв вручив сертифікати, що свідчать про успішну реалізацію міні-проектів і логотипи обласного конкурсу та побажав не стояти осторонь від проблем села, проявляти ініціативу, перемагати та втілювати в життя важливі проекти задля розбудови рідної громади.

 

На сайті

Сейчас 115 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!