Чорнобиль – попередження, набат, його уроків людство не забуде.

14.12.2016

14 грудня 2016 року в місті Вовчанську пройшла урочисто-траурна хода з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в якій взяли участь голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Гордієнко Н.М., заступник міського голови Шабельник В.М., працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, громадскість, предстаники трудових колективів, молодь.

У пам’яті десятків тисяч людей, котрим судилося приборкувати атомну стихію, той страшний день назавжди залишиться незагоєною раною. Серед них були наші земляки - 291 ліквідатор. Ми пам’ятаємо про їх героїзм та самовідданість, адже вони, усвідомлюючи всю складність ситуації, нехтуючи власною безпекою ступили назустріч неприборканому смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише в нашій країні, а й на всій планеті. Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку Чорнобильської трагедії.

.

На вшанування пам’яті ліквідаторів, які пішли з життя внаслідок отриманих від опромінення хвороб, було оголошено хвилину мовчання.

 

На сайті

Сейчас 116 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!