Відбулося пленарне засідання чергової ХІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

15.12.2016

15 грудня відбулося пленарне засідання  ХІІ сесії Вовчанської районної ради  VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь депутати районної ради, голови територіальних громад та старости Старосалтівської  об’єднаної територіальної громади, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Депутати приняли до відома звіт голови Вовчанської районної ради про свою діяльність з грудня 2015 року по грудень 2016 року.

На сесії було затверджено ряд нових програм та внесено зміни до існуючих.

Депутатами підтримані рішення про затвердження актів приймання – передачі із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району основних засобів та рухомого майна та інші питання стосовно майна спільної комунальної власності; про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської районної ради Саратової В.В.

Внесенно зміни до рішення ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік», а саме:збільшено доходи та видатки загального фонду районного бюджету на суму 137,7 тис. гри. за рахунок субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною». Зменшено доходи та видатки загального фонду районного бюджету на суму 2266,2 тис. грн. за рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот.

Збільшуються доходи та видатки загального фонду районного бюджету:

- на суму 3669,6 тис. грн. за рахунок субвенції з державного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами 1 чи 11 групи внаслідок психічного розладу.

- на суму 962,1 тис. грн. за рахунок стабілізаційної дотації для забезпечення проведення своєчасної та у повному обсязі оплати праці працівників бюджетних установ, в тому числі:

*    відділу освіти Вовчанської райдержадміністрації - 423,7 тис. грн.;

*    КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» - 341 ,0 тис.грн.;

*    КЗОЗ «Центр первинної медико - санітарної допомоги» - 197,4 тис.грн.

- на суму 193,7 тис. грн. на відшкодування вартості препаратів інсуліну та десмопресину під час забезпечення інсулінозалежних хворих на цукровий та хворих на нецукровий діабет - жителів відповідних адміністративно-територіальних одиниць через аптечні підприємства всіх форм власності, за рахунок залишку коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що утворився на початок бюджетного періоду.

Збільшуються доходи та видатки спеціального фонду районного бюджету на суму 885,4 тис. грн. за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету для технічного переоснащення системи теплопостачання на тверде паливо, переоснащення з влаштуванням роботи котельні на аварійному паливі, на виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2016 рік та на виконання заходів районної Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2016 рік, в тому числі: інша субвенція Вовчанській міській раді для котельні по Рубежанському шосе, 20 А в м. Вовчанськ.

Затверджені договора про надання іншої субвенції на 2016 рік  між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою та договорів на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2017 рік на виконання районних програм, технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ведення індивідуального садівництва за межами населених пунктів на території  сільських рад Вовчанського району.

Питання про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2017 рік та про районний бюджет на 2017 рік голова районної ради Степанець А.В. запропонував розглянути на ІІ пленарному засіданні після прийняття Верховною радою  державного бюджету на 2017 рік.

.

 

На сайті

Сейчас 118 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!