Відбулося ІІ пленарне засідання ХІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

23.12.2016

23 грудня відбулося ІІ пленарне засідання ХІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської райдержадміністрації Мірошник В.М., депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

На сесії було затверджено Програму економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2017 рік. З доповіддю виступила Романцова С.Б. – начальник відділу економіки Вовчанської РДА, яка довела до відома депутатів, що пріоритетним напрямком Програми у 2017 році буде активізація роботи щодо залучення додаткових коштів на розвиток району, а саме участь в проектах, конкурсах та грантах для отримання міжнародної технічної допомоги.

Основним завданням Програми є:

- зростання добробуту та підвищення життєвого рівня населення району;

- підвищення якості надання медичних, освітянських та соціальних послуг;

- продовження впровадження енергозберігаючих заходів;

- підвищення конкурентноспроможності району та створення умов для надходження інвестицій;

- раціональне використання бюджетних коштів.

Про районний бюджет на 2017 рік доповіла Усманова Ж.М. – начальник фінансового управління Вовчанської РДА, яка зазначила, що районний бюджет на 2017 рік збалансований, в повному обсязі забезпечені першочергові виплати та соціальні стандарти. При визначенні обсягу видатків районного бюджету на 2017 рік враховано: підвищення розміру прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду.  В складі доходів районного бюджету врахована субвенція з державного бюджету на освіту, на медицину та на соціальний захист.

Депутати одноголосно затвердили районний бюджет на 2017 рік.

Виступаючи на сесії голова Вовчанської райдержадміністрації Мірошник В.М., зазначив, що з метою раціонального використання бюджетних коштів та вирішення нагальних проблем в районі, особливо в соціальній сфері, районною державною адміністрацією та районною радою, з кожною сільською, селищною та міською радою були проведені співбесіди щодо акумулювання коштів місцевих бюджетів та направлення їх на вирішення першочергових заходів, реконструкцію, ремонт і утримання об'єктів спільної комунальної власності, особливо в галузях освіти, охорони здоров'я, культури та житлово-комунального господарства та подякував голів територіальних громад, які з порозумінням поставилися до вирішення спільних питань та передбачили в своїх бюджетах кошти на фінансування районних програм в 2017 році.

Підводячи підсумки голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець привітав всіх присутніх з наступаючими новорічними та різдвяними святами, подякував за плідну співпрацю у цьому році та побажав в наступному році також спільними зусиллями вирішувати важливі питання щодо розвитку Вовчанського району та покращення добробуту нашого населення.

.

 

На сайті

Сейчас 45 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!