Розпочався прийом заявок на участь в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє»

05.01.2017

Таке рішення було ухвалено на засіданні  Конкурсного комітету обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», яке пройшло 26 грудня 2016 року.

Під час засідання були підбиті підсумки виконання проекту за минулий рік, обговорені  умови участі та нововведення наступного року.

«Основне завдання конкурсу – розвивати активність громад у рамках реформи децентралізації.  Цього року маємо гарні показники – конкурс не тільки укріпив свої позиції серед громадян, а й залучився підтримкою соціально-відповідального бізнесу: півсотні комерційних підприємств області співфінансували міні-проекти цього року», — підкреслив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Подача заявок для конкурсантів  буде діяти протягом двох місяців.  Інформація про проекти, що перемогли буде відома вже до 30 квітня, а приступити до реалізації проектів-переможців конкурсанти зможуть вже з липня. Також до переліку необхідних для подачі документів додано:  інформацію про партнерів, кошторис витрат  та резюме конкурсанта.


 

На сайті

Сейчас 102 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!