Семінар –тренінг

11.01.2017

11 січня 2017 року в районі відбувся семінар - тренінг на тему: «Підготовка та результативна подача заявок на участь у програмах міжнародної технічної допомоги», у якому взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник,  начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, голови територіальних громад та керівники служб району.

Семінар-тренинг провели перший заступник Директора – начальник аналітичного управління Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації Кривицька Надія Володимирівна спільно з доцентом кафедри соціальної та гуманітарної політики Харківського РІ НАДУ Кулінічем Олегом Васильовичем.

Метою тренінгу було надання учасникам необхідних знань та навичок для ефективного залучення та управління міжнародною технічною допомогою та іншими джерелами доступних в Україні небюджетних коштів.

Під час тренінгу учасники обговорили помилки та ризики впровадження грантових проектів в Україні, отримали рекомендації для впровадження проектів у регіоні, а також практичні навики з підготовлення проектних заявок до будь-якої із донорських організацій.

.

 

На сайті

Сейчас 43 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!