Цьогорічні загальні умови щодо участі в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» обговорили на селекторній нараді

31.01.2017

31 січня 2017 року пройшла селекторна нарада Харківської обласної ради під головуванням заступників голови Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» - першого заступника голови обласної ради Коваленка В.М. та голови постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Немикіної Л.П. з питання «Про загальні умови щодо участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2017 році».

На селекторній нараді були присутні голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М., голови територіальних громад району та старости об’єднаної територіальної громади, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, відповідальні працівники районної ради, зацікавлені представники ініциативних груп, громадських організацій та ОСМД, які планують взяти участь в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» у 2017 році.

 


В ході селекторної наради Немикіна Л.П. підбила підсумки виконання обласного конкурсу за 2016 рік, вказала на помилки, які були виявлені в ході перевірок міні-проектів в минулому році та зупинилась на нововведеннях цього року. Також зауважила, що необхідно приділити увагу не кількості, а якості поданих до участі проектів.

По закінченню наради вона закликала брати активнішу участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», до підготовки  проектів  підійти більш відповідальніше,  не стояти осторонь від загальних проблем, брати участь у розвитку своєї громади, готувати  проекти і втілювати в життя важливі ініціативи.

Під час наради присутні отримали відповіді та конструктивні пояснення на питання, які турбували їх.

 

На сайті

Сейчас 90 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!