Про призначення субсидії населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу в 2017 році

09.02.2017

Відповідно до п. 14 абз.2 абз.3  Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. № 848, із змінами та доповненнями, субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз  на календарний рік за особистим зверненням громадян.

Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива і відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг надається на календарний рік.  При цьому субсидія на оплату житлово – комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

Управління соціального захисту населення здійснює прийом заяв від населення з призначення субсидії для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у 2017 році для подальшого їх опрацювання у встановленому законодавством порядку.

Отримати більш детальну інформацію щодо порядку призначення субсидій можна в управлінні  соціального захисту населення, яке розташоване за адресою: м. Вовчанськ, вул.. Леніна, 100, а також для громадян  є можливість здійснити  попередній запис на прийом до спеціаліста за телефоном 4-70-71 та погодити   час відвідування.

Жителі, які мешкають на території району мають можливість звернутися до уповноваженої особи сільської та селищної ради, яка надасть допомогу в оформленні документів на призначення субсидій.


Начальник управління

соціального захисту населення                                           В.Б.Бондаренко

 

На сайті

Сейчас 90 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!