Вшанування пам’яті

10.02.2017

Лютий місяць особливий для усіх поколінь нашого Вовчанського краю. Бо саме в ці дні 1943 року було розпочато визволення району від німецько-фашистських загарбників.  10 лютого, з нагоди 74-ї річниці визволення Вовчанська від фашистських загарбників, відбулася урочисто-траурна хода з покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

У заході взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець,  заступник міського голови Людмила Бондаренко, ветерани Великої Вітчизняної війни, депутатський корпус, представники трудових колективів району, громадскість, молодь.

 


В цей світлий день з глибокою скорботою та вдячністю пом’янімо, дорогі земляки, усіх хто не повернувся з фронтових доріг Великої Вітчизняної. Найвищою ціною вони вибороли для нас щастя жити і працювати під мирним небом.

В пам’ть тих, хто загинув у полум’ї війни, визволяючи наше рідне місто від фашистських загарбників присутні вшанували хвилиною мовчання.

Довгих років життя тим, чиї бойові рани не загоїлися і по сей день, тим, хто відновлював Вовчанщину, піднімаючи її з руїн.

Будемо ж гідними нащадками наших батьків і дідів, збережемо нашу землю процвітаючою для дітей та онуків!

Поминальну панахиду за загиблими у роки Великої Вітчизняної війни провів протоієрей Свято-Жено-Мироносицької церкви Іван Остапович.

 

На сайті

Сейчас 97 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!