Відбулося пленарне засідання чергової ХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

16.02.2017

16 лютого відбулося пленарне засідання  ХІІІ сесії Вовчанської районної ради  VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад та старости Старосалтівської об’єднаної територіальної громади, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Депутати приняли до відома звіт голови Вовчанської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району за 2016 рік та делегованих Вовчанською районною радою повноважень в 2016 році.

Заслухали інформацію про хід виконання районних програм: «Обдаровані діти» на 2016-2020 роки, зайнятості населення Вовчанського району на 2014-2017 роки, правової освіти населення Вовчанського району на 2014-2018 роки, енергозбереження Вовчанського району на 2016-2020 року, розвитку фізичної культури та спорту серед сільського населення району на 2013-2018 роки, щодо надання фінансової підтримки комунальним підприємствам (установам), що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на 2016 – 2019 роки.

Депутати прийняли рішення про порушення клопотання перед Харківською обласною радою щодо перейменування Жовтневої Другої, Революційної, Червоноармійської Першої сільських рад Вовчанського району Харківської області.

Внесенно зміни до рішення ХІІ сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».

На сесії також були ухвалені рішення стосовно низки питань, що стосуються управління майном комунальної власності територіальних громад району та затверджено Технічну документацю з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ведення індивідуального садівництва за межами населених пунктів на території  сільських рад Вовчанського району та ряд інших питань.

.

 

На сайті

Сейчас 98 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!