Завершено прийом проектних заявок на участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє - 2017»

02.03.2017

Вовчанською районною радою завершено прийом, розроблених ініціативними групами, громадськими організаціями та благодійними фондами, міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Всі проектні заявки з пакетом необхідних документів перевірені спеціалістами районної ради та направлені до секретаріату Конкурсного комітету  обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Всього в 2017 році районною радою до Конкурсного комітету передано 64 міні-проекти, з яких найбільше направлено на підвищення енергоефективності та енергозбереження, а саме  45 міні-проектів. В номінації «Добробут громад» подано 13 міні-проектів, ще 6 в номінації «Чисте довкілля».

Більша кількість проектних заявок ініціативними групами було розроблено  по  галузі «Житлово-комунальне господарство» - 23, «Освіта» - 19 та по інших галузях таких як: «Охорона здоров’я», «Культура і мистецтво», «Фізична культура і спорт» та «Благоустрій».

Співфінансування 11 міні-проектів  на суму 761,0 тис. грн. передбачено за рахунок коштів  районного бюджету, співфінансування інших 53 проектів погоджено із місцевими радами (25 – з міського бюджету, 4 – із селищного і 24–із сільських бюджетів).

Активну участь в  підготовці проектних заявок взяла Старосалтівська об’єднана територіальна громада. До конкурсного комітету обласного конкурсу «Разом в майбутнє»  ними  подано 34 міні-проекти.

Всього до Конкурсного комітету обласного конкурсу «Разом в майбутнє» від Вовчанського району подано 98 міні-проектів.

Вовчанська районна рада дякує всім конкурсантам за ініціативу та участь у конкурсі. Бажаємо перемоги та успішної реалізації запланованих ініціатив, направлених на розвиток місцевих територіальних громад району.


 

На сайті

Сейчас 78 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!