Вовчанська районна організація ветеранів України відсвяткувала своє 30-річчя

17.03.2017

17 березня 2017 року відбулися урочистості, з нагоди відзначення 30-річного ювілею з Дня створення Вовчанської районної організації ветеранів України.

Розпочалися заходи урочистим привітанням від голови Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошника та керуючого справами виконавчого апарату, керівника секретаріату Вовчанської районної ради С.П. Круподері, які подякували усім членам Вовчанської районної організації ветеранів України за наполегливу та самовіддану працю, якою прославляли наш край та звеличували Україну, за ініціативність, оптимізм та активну участь у громадському житті району. З нагоди свята, керівництво району вручило почесні грамоти активним членам районної організації ветеранів України, а також усім тим, хто надавав підтримку та сприяв розвитку ветеранського руху на Вовчанщині.


Лунали в цей день й слова привітання від народного депутата України Д.О. Шенцева, депутатів обласної ради, які щиро дякували перш за все очільникам місцевих осередків та активним членам Вовчанської районної організації ветеранів України за плідну й клопітку роботу, патріотизм,  мужність, ініціативність, цілеспрямованість та непохитну віру в краще майбутнє рідного краю й неньки -України.

Зі словами вітання до усіх членів організації також звернулася в.о. голови Вовчанської районної організації ветеранів України В.С. Треньова, яка розповіла про зародження та початок роботи організації у Вовчанському районі, про очільників та активних діячів, події й заходи, що увійшли в історію ветеранського руху району.

Після урочистостей, для усіх присутніх був підготовлений святковий концерт за участю ветеранів та аматорів Вовчанщини.

 

На сайті

Сейчас 38 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!