Увага! Торгівля людьми!

04.04.2017

Торгівля людьми є однією зі сфер кримінального бізнесу, що розвивається найбільш стрімкими темпами. На сьогодні масштаби цього виду злочинної діяльності у світі набули таких розмірів, що за своїми наслідками стоїть на третьому місці після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. На даний час понад 160 ООО українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року.

З метою протидії даному виду злочинної діяльності в Україні в 2012 році було прийнято Закон України «Про протидію торгівлі людьми». Відповідно до вимог даного Закону суб’єкти, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, взаємодіють між собою в рамках реалізації Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, та співпрацюють з громадськими об’єднаннями, регіональними та міжнародними організаціями.

З метою своєчасного та оперативного отримання інформації про вчинені, підготовлювані злочини даної категорії у прокуратурах усіх рівнів, у т.ч. і в Чугуївській місцевій прокуратурі діє телефон та електронна адреса «гарячої лінії»: (38-246) 2-43-36 та  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Крім того, телефон «гарячої лінії» діє безпосередньо у відділах Чугуївської місцевої прокуратури, а саме Вовчанському відділі Чугуївської місцевої прокуратури; (0-241) 4-27-64.

Також, існують організації-члени Всеукраїнської Коаліції з протидії торгівлі людьми, у т.ч. і у м. Харкові:

- «Жіноча громада», м. Харків, керівник Ольга Білецька - (38-057) 714-38-50.

- «Твоє право», м. Харків, керівник Олександр Полянський

- «Шлях до життя», м. Харків, керівник Яна Шарун, (38-057) 719-85-30.


 

На сайті

Сейчас 38 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!