Графік проведення богослужінь та освячення пасок у м.Вовчанськ та населених пунктах району 15-16 квітня 2017 р.

10.04.2017

ВОВЧАНСЬК

Настоятель Свято-Жено-Мироносицького храму, протоієрей Іван (Остапович)

15 квітня («Великая суббота»)

7:00 – літургія Святителя Василия Великого,

11:30 – освячення пасок у храмі Успение Пресвятой Богородици, по вул.Чкалова,

12:30 – освячення (Вовчанські Хутора),

13:30 – освячення (Гатище),

14:00 – освячення (Огірцеве),

17:00 – освячення (площа Колокольцова),

23:30 – полунощниця у Храмі,

24:00 – Пасхальна Божественна Літургія.

16 квітня («Светлое Христово Воскресенье»)

2:30 – освячення пасок (на площі Колокольцова),

6:00 – освячення (Хлібзавод),

7:30 – освячення (Стариця),

12:00 – Пасхальна Вечерня.

Старий Салтів

Настоятель храму Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, отець Вадим (Батюк)

15 квітня

22:00 – Всенощное бдение,

23:45 – Крестный ход,

24:00 – Праздничное богослужение.

16 квітня

3:30 і 8:30 – освячення пасхальних куличів (біля Храма),

9:00 – освячення (поселок, біля почти),

7:00 – освячення (Хотімля, школа),

7:30 – освячення (Петрівське, ощадна каса),

8:00 – освячення (Метайлівка, колодязь).

Білий Колодязь

Настоятель храму Свято-Іверської Ікони Божої Матері, отець Сергій (Катасонов)

15 квітня

20:00 – у Храмі «Чтение Деяний Апостолов»,

22:30 – «Полуношница»,

24:00 – «Крестний ход».

16 квітня

3:30 – освячення (біля храму),

5:00 – освячення (Василівка, біля клубу),

5:30 – освячення (Іванівка, біля магазину),

6:00 – освячення (Захарівка, біля зупинки),

6:45 – освячення (Н.Олександрівка, стадіон),

8:00 – освячення (ІІ Червоноармійське, біля каплиці),

8:30 – освячення (Гонтарівка, біля контори),

9:00 – освячення (Томахівка).

Волохівка

Настоятель храму Архістратига Михаїла, отець Давид (Янюк)

16 квітня

4:00 – освячення (Волохівка),

6:00 – освячення (Охримівка),

6:30 – освячення (Мала Вовча),

8:00 – освячення (Хрипуни),

8:30 – освячення (Жовтневе 2),

9:00 – освячення (Нестерне),

10:00 (Землянки).

Молодова

Настоятель Свято-Богоявленського храму, отець Ілля (Скиба)

15 квітня

23:30 – Святкова літургія (освячення пасок біля храму).

16 квітня

3:00 – освячення пасхальних кулечів в Храмі.

8:00 – водосвятний молебінь в Храмі і освячення пасок.

9:30  – освячення (Федорівка),

10:00 – освячення (Шестакове).

Вільча

Настоятель Свято-Володимирської церкви, отець В’ячеслав (Солоха)

16 квітня

0:00 – божественна літургія та освячення пасок біля храму,

7:00 – освячення (Лиман),

7:30 – (Графське),

8:00 – (Симинівка),

8:30 – (Лосівка),

9:00 – (Бугаївка),

9:30 – (Сосновий Бір).

Пільна

Настоятель Свято-Петропавлівської церкви, отець Рустік (Кельбасович)

16 квітня

0:00 – літургія, освячення пасок,

7:00 – освячення (Петропавлівка),

7:30 – (Юрченкове),

8:00 – (Котівка),

8:30 – освячення (Профінтерн),

9:00 – освячення (Д‘якове).

Рубіжне

Настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці, отець Ігор (Клименко)

15 квітня

23:30 – літургія та освячення пасок.

16 квітня

11:00 – освячення (біля Храму),

8:00 – освячення (біля військової частини).

 

На сайті

Сейчас 95 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!