Робоча поїздка до Старосалтівської громади

27.04.2017

26 квітня голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець разом з головою Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошником та начальником фінансового управління РДА Ж.М. Усмановою здійснили робочу поїздку до Старосалтівської громади, під час якої зустрілися з депутатським корпусом громади. На зустрічі з депутатами були обговорені районні програми які діють на території району, а саме:  Програма «Шкільний автобус на 2016 – 2020 роки», Програма «Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2017 – 2020 роки», «Програма захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2016 – 2020 роки», «Комплексна Програма соціального захисту населення Вовчанського району на 2016 – 2018 роки», «Програма підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі на 2016-2018 роки.


При цьому відмітили,  що дані програми фінансуються за рахунок коштів які передаються територіальними громадами районному бюджету і їх успішне виконання залежить від фінансування усіма громадами району.

Спілкуючись з депутатським корпусом А.В.Степанець та В.М. Мірошник зазначили, що Старосалтівська громада перша в області яка об’єдналась. Багато що встигли зробити, але ще багато залишається невирішених питань, які необхідно вирішувати спільно всіма громадами Вовчанського району.

 

На сайті

Сейчас 35 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!