Відбулося пленарне засідання чергової ХV сесії Вовчанської районної ради VII скликання

27.04.2017

27 квітня відбулося пленарне засідання  ХV сесії Вовчанської районної ради  VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Перед початком сесії голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник проінформував присутніх про події що відбулися в межсесійний період, а саме про надзвичайну ситуацію, яка склалася в Балаклійському районі у зв’язку з пожежею на військових складах та ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації у Вовчанському районі, пов’язаною з різким погіршенням погодних умов. Для надання допомоги постраждалому району Вовчанським районом була направлена бригада будівельників для проведення ремонтних робіт в пошкоджених будинках мешканців смт. Нефтяник. Нашим районом на території смт. Нефтяник було розгорнуто штаб, в якому цілодобово медпрацівником, психологом та соціальним працівником надавалася допомога відповідного профілю мешканцям селища, які потерпіли в наслідок пожежі на артилерійських складах. Також жителям селища були вручені продуктові набори. Голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник висловив щиру вдячність усім хто надав посильну допомогу нашим землякам з Балаклеї та за оперативну роботу в ліквідації наслідків стихії у нашому районі подякував начальника Вовчанського відділу ДСНС України в Харківській області Воронкова М.А., начальника Вовчанської районної електромережі Ковальова О.А., міського голову Шевченко В.С., голів сільських, селищних рад та інших служб.

На сесії депутатами було ухвалене рішення про призначення стипендії  голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради «Обдарованність» - 19 учням - переможцям III (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, спортивних змагань обласного та Всеукраїнського рівня, обласних конкурсів «Книга, що народжує мрію», «Японія - казкова країна» та міжнародного фестивалю «Таланти третього тисячоліття» 2016 - 2017 навчального року, та  про виплату одноразової грошової винагороди 12 педагогічним працівникам, тренерам та керівнику гуртка образотворчого мистецтва, які підготували переможців.

Учням-переможцям було вручено грамоти та солодощі, вітання і грамоти одержали і педагогічні працівники, тренери та керівник гуртка образотворчого мистецтва, які підготували переможців.


Депутатами були внесені зміни до Програми зайнятості населення Вовчанського району, Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району, Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2017 рік, районної програми «Шкільний автобус», затверджено Програму територіальної оборони Вовчанського району на 2017 рік, Порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги особам, які опинилися у складних життєвих обставинах, договори про надання іншої субвенції на 2017 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на виконання заходів районних програм, в новій редакції Статути комунальних закладів «Вовчанська централізована бібліотечна система», «Вовчанський районний будинок культури», «Вовчанський історико-краєзнавчий музей», «Вовчанська дитяча музична школа», «Історико-археологічний музей-заповідник «Верхній Салтів».

Внесенно зміни до рішення ХІІ сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».

На сесії також були ухвалені рішення стосовно управління майном комунальної власності територіальних громад району та ряд інших питань.


 

На сайті

Сейчас 67 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!