Ваш подвиг пам’ятаємо завжди

09.05.2017

8 травня урочисто-траурна хода «Свічка пам’яті» пройшла в селі Юрченкове. Разом з мешканцями цього населеного пункту та керівниками громади у її проведенні взяли участь голова районної ради А. Степанець, голова райдержадміністрації В. Мірошник, та народний депутат України Д. Шенцев.

Учасники заходів пройшли до відреставрованого пам’ятника на  братській могилі визволителів села, покладанням квітів та поминальними свічками вшанували подвиг солдатів, що власним життям заплатили за визволення Юрченкового.


На урочисто-траурному мітингу, який пройшов з нагоди Дня Пам’яті та примирення, а також з нагоди відкриття оновленого меморіалу, мешканців громади, ветеранів війни і праці зі святами щиро привітали А.Степанець, В.Мірошник та Д.Шенцев, які закликали всіх свято зберігати пам’ять про подвиг воїнів минулої війни та допомагати тим представникам старшого покоління, які на фронті, і в тилу кували перемогу.


Від імені всіх мешканців громади голова Юрченківської сільської ради С.Бондаренко висловив щиру подяку народному депутату України  Д.Шенцеву за запровадження програми «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» в рамках якої лише у цьому селі було відреставровані та капітально відремонтовано і впорядковано два пам’ятники на похованнях визволителів. Перший пам’ятник після оновлення було відкрито рівно рік тому - 8 травня 2016 року, а другий вже під час  цьогорічних святкувань.

 

На сайті

Сейчас 70 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!