«СВІЧКА ПАМ’ЯТІ»

09.05.2017

8 травня 2017 року увечері в місті Вовчанськ відбулась акція "Свічка памꞌяті" з нагоди Дня пам’яті та примирення в знак глибокої скорботи за тими, хто віддав своє життя в кровопролитній боротьбі  за наше мирне майбутнє. Участь в урочито-траурній ході до пам’ятника загиблим воїнам та Меморіалу Слави в парку 40-річчя  Перемоги прийняли голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, Вовчанський міський голова В.С. Шевченко, народний депутат України Д.О. Шенцев, депутат Харківської обласної ради В.В. Панов, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, трудові колективи підприємств, установ та організацій, учнівська молодь, жителі та гості Вовчанщини.


Учасники ходи запалили свічки пам’яті героям–визволителям. У нашій пам’яті герої вічно живі. Вони віддали своє життя заради миру і нашого спокою. Їхні імена навічно занесені до списку загиблих на Монументі Слави. Тож нехай спокійно і тепло буде їхнім душам від цього маленького світла. Нехай священний вогонь Перемоги буде оберегом нашої щасливої долі на многіє лєта.

Присутні хвилиною  мовчання вшанували  всіх  тих,  хто  віддав  своє  життя  визволяючи нашу  рідну  землю  від  ворога.

 


.

 

На сайті

Сейчас 69 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!