Вовчанщина святкує

09.05.2017

Заходи з нагоди відзначення 72-ї річниці перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня розпочалися з урочистої ходи. Під державним прапором у супроводі духового оркестру і в коридорі учнів шкіл міста з живими квітами колона пройшла центральною вулицею до меморіалів загиблим визволителям міста та землякам, що не повернулися з тієї війни.

На чолі святкової колони у відкритих автомобілях сиділи шановні ветерани, люди, завдяки подвигу яких 72 роки тому на нашу землю прийшов мир. У колоні разом з представниками громадськості та молоді були голова районної ради А.Степанець, голова райдержадміністрації В.Мірошник, заступник міського голови Л.Бондаренко, керівники установ і організацій міста.


Учасники ходи покладенням квітів та гірлянди Слави біля Пам’ятника  загиблим воїнам вшанували пам’ять воїнів, що загинули в боях за визволення нашого Вовчанська, а урочисту тишу хвилини мовчання  розірвали  постріли трикратного салюту.


Сьогодні, коли все далі і далі у історію відходить війна, коли все менше залишається поряд з нами тих, хто пройшов  пекло боїв, братські могили та наша пам’ять це єдине, що нагадує і нагадуватиме про подвиг наших дідів і прадідів. І стільки б десятиліть не пройшло з часу тієї війни, але ми, наші діти і наші онуки та правнуки мають свято зберігати цю світлу пам’ять про героїв.


На мітингу, що пройшов біля Меморіалу Слави  в парку 40-річчя Перемоги з нагоди відзначення 72-ї річниці перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні  було зачитано святкове вітання від голови Харківської обласної державної адміністрації  Ю.О. Світличної. Зі словами привітань та подяки ветеранам виступили голова районної ради А.Степанець, голова районної адміністрації В.Мірошник та заступник міського голови Л.Бондаренко, вклоняючись подвигу солдата, вони закликали пам’ятати те, яку страшну ціну заплатив наш народ за перемогу, пам’ятати подвиг тих, хто сміливо дивлячись в очі смерті йшов до Перемоги.


В пам’ять загиблих в роки війни та на вшанування їх подвигу було  дано трикратний воїнський салют та оголошено хвилину мовчання.

Під час мітингу з піснею «Перемога» виступив хор ветеранів  районного будинку культури під керівництвом Ю.Григорьєва.

По закінченні мітингу ветеранів  чекав солдатський привал на якому їх пригощали традиційною польовою кашею та радували піснями фронтової молодості, що звучали у виконанні учасників художньої самодіяльності. Смачною кашею пригощали також всіх городян, які прийшли на масові гуляння.

 

На сайті

Сейчас 68 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!