Ювілей агрофірми

10.05.2017

6 травня в селі Кирилівка Вовчанського району відбулася визначна подія -  агрофірмі імені Т.Г. Шевченка у цьому році виповнилося двадцять роковин. На ці святкові заходи завітали голова Вовчанської районної ради А.Степанець та перший заступник голови райдержадміністрації Н.Гордієнко, які тепло привітали колектив сільгосппідприємства та його керівника зі святом та високими досягненнями, одержаними важкою повсякденною працею та відзначили ці здобутки спільною грамотою райдержадміністрації та районної ради, яку і вручили О.Супруну.

Саме він двадцять років тому на землях колишнього Дослідного господарства імені Леніна започаткував нове сільськогосподарське підприємство – агрофірму імені Т.Г. Шевченка, поставивши собі за мету відродити  збанкрутіле підприємство, яке мало у своєму багажі боргів більше ніж  активів та зробити його успішним та прибутковим.

На свято також завітали  народний депутат України Д.Шенцев,  голова Старосалтівської об’єднаної громади Е.Коновалов та запрошені гості, які двадцять років тому були керівниками району різного рівня та працюючими спеціалістами управління сільського господарства - М.Бабічев, О.Бардаков, О.Камінська, Г.Семенчева та В.Полякова, вони теж привітали всіх присутніх з двадцатирічним ювілеєм та побажали подальшого процвітання та приумноження досягнутого та відзначили особистий вагомий внесок їх керівника Олега Супруна в розбудові не тільки господарства, а й всієї громади.

Тепло зустріли присутні і привітання з яким до  трудівників  агрофірми та її керівника звернувся настоятель Білоколодязького храму Святої Ікони Іверської Божої Матері отець Сергій Катасонов. Він  подякував Олегу Супруну за його постійну допомогу у вирішенні  проблем релігійної громади.

Цього дня на святковій сцені, найбільшого в Україні сільського Будинку культури, було ще багато цікавих та пам’ятних подій – вручалися  нагороди та цінні подарунки кращим трудівникам господарства, виступали з концертом артисти Харківської філармонії, лунали вітальні слова та слова подяки маленьких вихованців дитячого садочка та педагогів школи, пенсіонерів, які відчувають постійну увагу та допомогу від  керівника агрофірми Олега Супруна.

Свято продовжилося на галявині в затінку від квітучих дерев за щедро накритими столами. Були  польова каша та смачний  плов з шашликами, було морозиво для дітей та дорослих. Одним словом було справжнє сімейне свято,  на якому з радістю та гостинно чекали всіх без винятку мешканців села і яке надовго запам’ятається всім, кому випала щаслива нагода побувати тут.

 

На сайті

Сейчас 71 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!