Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди відзначення Дня Європи

11.05.2017

Згідно Указу Президента України № 339 від 19 квітня 2003 року, враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію, щорічно у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи.

11 травня у місті Вовчанську пройшла  урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди відзначення Дня Європи. В заході взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М.Мірошник, міський голова В.С.Шевченко, голови територіальних громад району, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, лідери громадських організацій, депутати місцевих рад, громадськість, представники трудових колективів, організацій та установ, молодь.

 

На урочистій церемонії було офіційно оголошено, що сьогодні 11 травня 2017 року відбулася знакова подія для усієї України - затверджено остаточне рішення ЄС про надання безвізового режиму для українців.

Голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець та голова Вовчанської райдержадміністрації В.М.Мірошник підняли Державний Прапор України та Прапор Європейського Союзу.


Ураховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію та з метою організації і проведення заходів з нагоди Дня Європи в Україні, важливим чинником успішного розвитку нашої держави є консолідація суспільства навколо ідеї зміцнення державності, збереження суверенітету та територіальної цілісності України; всебічна інтеграція України у сучасний європейській простір.


 

На сайті

Сейчас 69 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!