Вшанували День пам’яті жертв політичних репресій

19.05.2017

З нагоди відзначення в Україні Дня пам’яті жертв політичних репресій, у Вовчанську відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку жертв політичних репресій, у якій взяли участь керуючий справами виконавчого апарату, керівник секретаріату Вовчанської районної ради Круподеря С.П., заступник  голови  Вовчанської районної  державної адміністрації  Н. М.  Гордієнко, працівники районної державної адміністрації, районної ради, ветерани війни та праці, предстаники трудових колективів, молодь.

Відповідно до Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з  80-ю роковиною Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років», з метою донесення до громадян тез про несприйняття нашою державою будь-яких проявів агресії й тоталітаризму, підтримку тих народів, які пережили свавілля злочинних режимів і продовжують боротьбу за своє визволення, переконання, що в нинішній боротьбі з російською агресією українці захищають не лише власну незалежність і територіальну цілісність, але й свій демократичний і європейський вибір, який є запорукою недопущення в нашій державі репресій, голодоморів, порушення прав людини, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії нашої держави, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства, щороку у третю неділю травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.

Біля пам’ятного знаку жертвам політичних репресій 1937-1938 р.р. на Україні присутні хвилиною мовчання вшанували всіх невинно загиблих співвітчизників.

Протоієрей Свято-Жено-Мироносицького храму І. Я. Остапович провів поминальну панахіду за жертвами політичних репресій 1937-1938 р.р.

.

 

На сайті

Сейчас 71 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!