Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

На Вовчанщині відбулися святкові заходи з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді.

26.06.2017

25 червня 2017 року, з нагоди  відзначення 21-ї річниці Конституції України та Дня молоді, на міській площі відбулися святкові заходи, у яких взяли участь голова  Вовчанської районної ради А.В. Степанець, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М. Гордієнко, трудові колективи підприємств, установ та організацій, молодь, жителі та гості Вовчанщини.

З нагоди 21-ї річниці Конституції України та Дня молоді всіх присутніх привітав голова  Вовчанської районної ради А.В. Степанець та побажав миру, добра, достатку, творчої енергії, щасливої життєвої долі та здійснення всіх заповітних мрій.

 

Талановиту молодь Вовчанщини А.В. Степанець та Н.М. Гордієнко  нагородили спільними грамотами Вовчанської районної державної адміністрації та Вовчанської районної ради за сумлінну працю, активну громадську позицію та вагомий внесок в розвиток Вовчанського краю.

.

.

Продовжились святкові заходи виступами активних учасників художньої самодіяльності району, творчо-обдарованої молоді – неодноразових призерів районних і обласних конкурсів та розважально-танцювальною програмою.

.

 

На сайті

Сейчас 36 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!