Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

14.07.2017

14 липня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань агропромислового розвитку, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів; з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань та з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики.

На засіданні комісій були розглянуті питання про хід виконання районної Програми захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності у Вовчанському районі Харківської області; Стратегії сталого розвитку Вовчанського району до 2020 року; внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області; до  районного бюджету на 2017 рік; зміни назв, типу та реорганізацію деяких навчальних закладів району та створення освітніх округів.

Активно обговорювалися питання щодо кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2017 року» та встановлення меморіальної дошки по вшануванню пам’яті Почесного громадянина Вовчанського району Зарубіна Івана Васильовича.

Також на засіданні розглядались питання про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району та інші питання.


Постійні депутатські комісії вирішили погодити запропоновані проекти рішень та рекомендували голові районної ради винести дані питання на розгляд сесії районної ради.


 

На сайті

Сейчас 52 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!