Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

До уваги мешканців Вовчанського району !

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

19.07.2017

У 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних націй було проголошено 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми та зазначено, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привертати увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які постраждали від торгівлі людьми, а також заохочувати людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Боротьба з торгівлею людьми визнана одним із пріоритетних напрямків роботи Уряду України у сфері захисту прав людини.

У 2016 році Міністерство соціальної політики України анонсувало початок підготовки Стратегії інформаційної політики в сфері протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми, забезпечення жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей. Одним із завдань цієї Стратегії і формування розуміння того, що людська гідність, права людини є найвищою цінністю, а також попередження та формування нетерпимої поведінки, нульової толерантності до будь-яких форм експлуатації людини.

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в усіх областях України буде проходити широкомасштабна інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми.

У 2016 році Міністерство соціальної політики України у співпраці з міжнародними громадськими організаціями розроблено макети соціальної реклами для розміщення її на білбордах та сітілайтах. Також, Мінсоцполітики виготовлено відеоролики з протидії торгівлі людьми, які мають статус соціальної реклами: відеоролик із протидії дитячому жебракуванню "Зупинимо дитяче жебракуванню разом !", відеоролик із проблематики торгівлі людьми всередині країни " Зупинимо торгівлю людьми разом !".

Посилання на відеоролики:https://oldbrowser.files.fm/u/2mmf872x

 

На сайті

Сейчас 38 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!