Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Відбулося пленарне засідання чергової ХVІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

20.07.2017

 

20 липня відбулося пленарне засідання  ХVІІ сесії Вовчанської районної ради  VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

 


Перше питання, яке було розглянуто на сесії це обрання заступника голови Вовчанської районної ради. Голова районної ради А.В.Степанець на цю посаду запропонував кандидатуру депутата Камінську О.В. За результатами таємного голосування за кандидатуру Камінської О.В. проголосували всі  29 депутатів, які були присутні на сесії та приймали участь у голосуванні.

.

Голова районної ради та голова райдержадміністрації привітали Камінську О.В. побажали творчої енергії, наснаги, плідної праці на благо Вовчанського району.


На сесії депутатами було заслухано інформацію про хід виконання районної Програми захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності у Вовчанському районі Харківської області на 2016 – 2020 роки і Стратегії сталого розвитку Вовчанського району до 2020 року та внесено зміни до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2016 – 2018 роки.

Затверджено договора про надання іншої субвенції на 2017 рік  між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою та договору на передачу трансферту між Харківською обласною радою та Вовчанською районною радою на 2017 рік.

Внесенно зміни до рішення ХІІ сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».

Ухвалили низку питань про зміни назв, типу та реорганізацію деяких навчальних закладів району та створення освітних округів.

На сесії було визначено почесних громадян Вовчанського району 2017 року та прийнято рішення про встановлення меморіальної дошки по вшануванню пам’яті Почесного громадянина Вовчанського району Зарубіна Івана Васильовича.

На сесії також були ухвалені відповідні рішення щодо управління майном спільної комунальної власності територіальних громад міста та сіл району та затвердженно Технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Воввчанського району Харківської області.

 

На сайті

Сейчас 50 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!