Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Рубіжненська громада, перша у районі, презентувала міні-проект у рамках обласного конкурсу разом в майбутнє

07.08.2017

У рамках реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє» у с.  Рубіжне  5 серпня відбулося відкриття, першого у Вовчанському районі, успішно реалізованого міні-проекту «Затишний сільський осередок (заміна старих вікон та дверей на енергозберігаючі в сільській бібліотеці)».


 

Необхідність реалізації цього проекту для громади була актуальною.

Відвідувачами бібліотеки є читачі із сіл: Рубіжне, Верхній Салтів, Замулівка, Варварівка, Українка, Байрак.

Сільська бібліотека в селі Рубіжне – це ще і осередок культури, адже в громаді відсутній клуб. Тут у дружньому колі відбуваються творчі вечори, тематичні заходи, зустрічі та заняття учасників клубу дозвілля «Мальва».

Завдяки участі та перемозі иніціативної групи Рубіжненської громади в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» вдалося замінити старі вікна та двері на енергозберігаючі, що дозволить зберігати енергію у будівлі, підтримувати комфортний температурний режим у приміщенні та економити бюджетні кошти на енергоносії. На впровадження міні-проекту було направлено 69,5 тис. грн., з яких 34,8 тис. грн. надійшло з обласного бюджету, решта – 31,3 тис. грн. з сільського бюджету та 3,4 тис. грн. кошти конкурсанта.

Депутат Харківської обласної ради Білохвостенко С.В. привітала громаду з успішно реалізованим міні-проектом, вручила сертифікат про завершення проекту та логотипи обласного конкурсу.

 

На сайті

Сейчас 47 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!