Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Святкує Рубіжненська громада

07.08.2017

В селі Рубіжне 5 серпня відбулося святкування 357-ї річниці з дня заснування с. Рубіжне. З вітальним словом до мешканців громади звернулась голова громади Долина К.В. та щиро подякувала усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.

 


З цією важливою подією  мешканців громади щиро вітали заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Гордієнко Н.М., керуючий справами, керівник секретаріату Вовчанської районної ради Круподеря С.П., депутат Харківської обласної ради Білохвостенко С.В., депутат Вовчанської районної ради Пієв В.М. та інші гості.

.

.

 

З нагоди свята за особистий внесок в розвиток громади спільною почесною грамотою Вовчанської районної державної адміністрації і Вовчанської районної ради було нагороджено голову Рубіжненської сільської ради Долину К.В.

 

 

Особливою увагою та щирими словами привітань голова громади звернулась до громадян, яких було визначено Почесними громадянами Рубіжненської громади та вручила їм пам’ятний знак.

 


.

Від Благодійного фонду  Дмитра Шенцева було подаровано дитячий ігровий майданчик, що безумовно  сприятиме формуванню передумов здорового способу життя дітей різних вікових груп.

.

 

По закінченню святкового концерту від працівників Вовчанського територіального центру, мешканці громади змогли насолодитись смачними кашею та шашликом.

 

На сайті

Сейчас 44 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!