Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Відбулася нарада з головами територіальних громад району.

11.08.2017

11 серпня відбулася нарада-семінар з головами територіальних громад Вовчанського району, яку провела заступник голови Вовчанської районної ради Камінська О.В.

У своєму виступі заступник голови районної ради Камінська О.В. проінформувала присутніх про загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування, що відбулися у Вовчанському районі 2 серпня 2017 року та зупинилася на основних напрямках бюджетної політики на 2018-2020 роки (Бюджетна резолюція).

Також, учасників наради було проінформовано про зміни у законодавстві України, обговорювалося питання особливості реалізації Закону України «Про державну допомогу субєктам господарювання», який вступив у силу 2 серпня 2017 року, про хід реалізації міні-проектів обласного конкурсу територіальних громад «Разом в майбутнє».

В нараді взяла участь начальник Вовчанського відділення Салтівської ОДПІ Воловик Л.В., яка запропонувала головам територіальних громад спільно працювати над наповненням місцевих бюджетів в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Заступник голови Вовчанської районної ради Камінська О.В. підвела підсумки та надала відповіді на запитання, які були підняті під час наради. 

На сайті

Сейчас 22 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!