Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Вовчанськ святкує

21.08.2017

19 серпня Вовчанськ святкував 343-річницю заснування міста. В урочистостях взяв участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, який привітав жителів та гостей міста зі святом, побажав їм міцного здоров’я, любові, миру, добра, достатку, родинного тепла та щасливої життєвої долі, а місту подальшого розвитку і процвітання.

Вовчанськ славиться талановитими, працелюбними, відповідальними та чуйними людьми - це головне богатствонашого міста. Завдяки їм Вовчанськ живе і квітне.

Для відзначення кращих із них Вовчанською міською радою започатковано присвоення звання «Почесний громадянин міста Вовчанська» щорічно.

Так, звання «Почесного громадянина міста Вовчанська 2017 року» було присвоєно – археологу, краєзнавцю, який працював на благо нашого краю з 1877 по 1955 роки - Бабенку Василю Олексійовичу – посмертно.

На святі привітали кращих представників трудових колективів, які прославили наше місто трудовими звершеннями, щоденною працею і здобутками та фотопортрети яких розміщенні на міській дошкі пошани «Ними пишається місто».


Грамотами та цінними подарунками були нагороджені найактивніші громадяни міста, які внесли свій внесок в розвиток та процвітання нашого рідного Вовчанська.


В цей день відзначено переможців конкурсу «Квітучий край», кращих умілих господарів міста та району, у різних номінаціях.


Вітальним подарунком  для всіх присутніх був святковий концерт за участю аматорів району та КАВЕР-ГРУПИ «Дебош».

.

Святковий вечір завершився дискотекою за участю модних ді-джеїв міста Харкова.

 

На сайті

Сейчас 39 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!