Педагогічна конференція

30.08.2017

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти та шляхи їх реалізації.

Так, 30 серпня, на Вовчанщині в районному Будинку культури відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників. У роботі конференції взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник,  директори та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів району, завідувачі та вихователі дошкільних навчальних закладів, працівники позашкільних навчальних закладів району.


Зі словами привітань до учасників серпневої педагогічної конференції звернувся голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець та зазначів, що турбота і вболівання про майбутнє покоління, створення комфортних умов для розвитку дітей є одним із головних завдань. Приємно, що нам є про що сказати, адже минулий навчальний рік був багатим на визначні події в розвитку освітньої галузі району. Але чимало у нас і попереду. Упевнений: разом нам усе під силу і всі плани ми обов’язково реалізуємо. Не втомлююсь повторювати, що в нашому районі живуть найкращі діти, найкраща молодь. І це, шановні вчителі, ваша заслуга! Ви, щоденною працею, доводите свою готовність і здатність до розбудови системи освіти району, демонструєте  високий рівень педагогічної майстерності, відповідальне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків та небайдужість до майбутнього нашої держави.

Не лише на словах дякували за плідну працю. За високий професіоналізм, сумлінну працю та особистий внесок у розвиток освіти керівники району нагородили  кращих педагогів Вовчанщини дипломами та  почесними грамотами.

.

На завершення роботи педагогічної конференції освітян привітали їх вихованці.


 

На сайті

Сейчас 57 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!