Відбулося пленарне засідання ХVІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання

05.09.2017

 

05 вересня відбулося пленарне засідання ХVІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталя Гордієнко, депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.


 


На сесії депутатами були затверджені рішення про внесення змін до Програми підтримки діяльності і відкритості роботи Вовчанської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Вовчанською районною радою у 2017 році; Програми енергозбереження Вовчанського району; Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Вовчанського району; районної програми «Шкільний автобус»; Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району; до рішення ХІІ сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік». Затверджено договора про надання іншої субвенції на 2017 рік  між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Затверджено рішення щодо управління майном спільної комунальної власності територіальних громад міста та сіл району та Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Воввчанського району Харківської області.


 

На сайті

Сейчас 49 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!