Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Урочисті заходи з нагоди Дня рятівника

15.09.2017

17 вересня відзначається професійне свято – День рятівника. У житті надзвичайні ситуації завжди виникають несподівано. І в цих складних ситуаціях є люди, які професійно приходять на допомогу. Це працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальної служби, пожежної охорони, які займаються захистом життя громадян, ліквідацією і попередженням наслідків техногенних катастроф.

15 вересня з нагоди свята рятувальників нашого району з професійним святом привітали заступник голови Вовчанської районної ради О.В.Камінська, голова районної державної адміністрації В.М.Мірошник, які у своїх промовах подякували усім рятівникам за високий професіоналізм, мужність, добросовісне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, запобігти лихові та побажали міцного здоров'я, родинного благополуччя, щастя, здійснення мрій та бажань і якомога менше тривожних викликів.

 

Кращіх працівників нагороджено спільними грамотами Вовчанської районної державної адміністрації та Вовчанської районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, особистий вагомий внесок у справу цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у Вовчанському районі та з нагоди Дня рятівника.

 

 


 

Для всіх присутніх був влаштований святковий концерт, на якому працівники відділу культури райдержадміністрації своєю творчістю милували серця і душі таких важливих для нас і нашої держави людей.

.

 

На сайті

Сейчас 53 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!