Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Новоолександрівська громада святкує День села

19.09.2017

«Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес,

і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло-пахне цвітом село»

16 вересня яскравим дійством стало святкування Дня села в Новоолександрівці. Саме в цей день з'їхалися до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей.

На це свято завітав і голова Вовчанської районної ради  Анатолій Вікторович Степанець. Вітаючи жителів громади  зі святом, Анатолій Вікторович, подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села.  Побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.


З вітальним словом до земляків  звернулася Новоолександрівський сільський голова Галина Здор.  Галина Григорівна   відмітила, що день села - це особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, тих, чиєю працею воно створювалось. Всім присутнім побажала добробуту та злагоди в родинах, міцного здоров‘я, процвітання селу. Щоб народжувалися і підростали діти, спокійно і захищено почувалися люди похилого віку, щастя, любові та достатку кожному дому, кожній родині.


Музичні вітання дарували  присутнім учасники художньої самодіяльності сільського  будинку культури, учні школи та дитячого садочка, були організовані розваги для дітей.

.


Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди , відчувалося,що день села – це свято єднання. Саме в такі моменти особливо відчувається любов і гордість за свою малу батьківщину, охоплює відчуття єдиної родини.

Після концертної програми всі присутні мали змогу скуштувати смачну кашу з варениками, перекусити бутербродами та підкріпитися гарячими шашликами. Дітлахи теж не осталися без частування. Для них працювала дитяча палатка, де вони могли поласувати   цукрової ватою та інших солодощів.

Завершилося свято яскравим феєрверком.

 

На сайті

Сейчас 52 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!