Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Хотімля святкує День села

19.09.2017

Не спіть, не дрімайте, спішіть, поспішайте,
Всією сім'єю, всією ріднею до нас завітайте
На музики троїсті, на танці вогнисті, 
На свято врочисте.

Буде тут любо,
Буде тут гарно.
Пісень буде рясно

Саме такими словами почалося Свято села, яке проходило 17 вересня в селі Хотімля. Цей день зібрав багато люду, на святі були  присутні не тільки місцеві жителі, а й гості села, серед них народний депутат України Дмитро Шенцев, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, депутати районної ради Анатолій Шатковський, Володимир Голієнко, Сергій Лебеденко, Віктор Пієв, які привітали всіх присутніх зі святом рідного села.


Зокрема, Ольга Камінська відмітила, що таке свято відзначається в перше. Довгий час мешканці села на нього чекали, старанно працювали на благо своїх родин і свого села, тож заслужили на свято. Нехай сяють посмішки і лунають пісні. Нехай добро і достаток завітають у кожну оселю. Нехай святковий настрій не залишає вас цілий рік. Зі святом вас, шановні Хотімляни.

На святі були відзначені ювіляри, яким в цьому році виповнилося  80, 85 та 90 років.


Подарунки від Почесного громадянина Вовчанського району Бабічева М.П.  отримали сім’ї, в яких протягом року народилися дітки.


Справжній святковий настрій панував на майданчику біля приміщення школи. Під веселі та енергійні пісні в душі глядачів виростали крила, а ноги самі несли в танок. Навіть малюки пританцьовували в ритмі з музикою, чим здорово підіймали настрій дорослим.

.

Всі присутні скуштували смачної каші та шашлику.

Свято завершилося святковим феєрверком, який селянам подарував народний депутат України Дмитро Шенцев.

 

На сайті

Сейчас 28 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!