Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

28.09.2017

28 вересня  відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань агропромислового розвитку, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів; з питань комунальної власності  та комунального господарства.


 

 

На засіданні комісій були розглянуті питання про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, про хід виконання районної Програми  розроблення містобудівної документації на території Вовчанського району Харківської області до 2020 року,  Програми «Доступна медицина для всіх» на 2016-2017 роки, внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області.

З питань, що стосуються житлово-комунального господарства найбільш активно депутати обговорювали питання про затвердження тарифів на послуги централізованого  теплопостачання.

Комісії розглянули питання  «Порядок розроблення районних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання» та «Про виконавчий апарат Вовчанської районної ради» та інші питання.

Постійні депутатські комісії вирішили погодити запропоновані проекти рішень та рекомендували голові районної ради винести дані питання на чергову сесію районної ради.

 

На сайті

Сейчас 45 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!