Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

29.09.2017

29 вересня  відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань бюджету, з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань.

Комісії  розглянули  питання про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, договори про надання іншої субвенції між сільськими, селищними радами та Вовчанською районною радою, внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області.

Також  на засіданні комісій були розглянуті питання про хід виконання районної Програми  розроблення містобудівної документації на території Вовчанського району Харківської області до 2020 року та  Програми «Доступна медицина для всіх» на 2016-2017 роки.


Розглядалося питання про  внесення змін до Програми забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вовчанського районну  на 2016-2017 роки. З співдоповіддю з даного питання виступив  начальник Вовчанського відділу поліції ГУНП в Харківській області Зіненко І.А.,  який більш детально зупинився, які заходи будуть виконані відділом поліції для реалізації даної Програми.

Найбільш активно депутати обговорювали питання про затвердження тарифів на послуги централізованого  теплопостачання.

Комісії розглянули  «Порядок розроблення районних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання», «Про виконавчий апарат Вовчанської районної ради» та ряд інших питань.

Постійні депутатські комісії вирішили погодити запропоновані проекти рішень та рекомендували голові районної ради винести дані питання на чергову сесію районної ради.

 

На сайті

Сейчас 35 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!