Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

В територіальних громадах району свято - День села

02.10.2017

Чудове свято – день села.

День рідного села-

Де ви з’явилися на світ,

Де ясні зорі вечорові

І вишень білосніжний цвіт

Кожен населений пункт Вовчанського району має свою історію, видатних та працьовитих односельчан і приводом згадати цю історію та відзначити поважних людей і здобутки громади за рік є відзначення Дня  села.

 

Так, 30 вересня в такий чудовий святковий день  Віри, Надії, Любові  Вовчанські Хутори,  Варварівка, Стариця та Шестаково святкували День села.

 

 

 

 

В цей день в селах зібрались всі жителі села та гості від старого до малого.

.

Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан та гостей свята, чим дарували позитивні емоції та хороший настрій.

Із щирими словами привітань до жителів села Стариця звернувся голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець до жителів села Вовчанські Хутори   заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська.


В своїх привітаннях вони побажали мешканцям  розквіту і процвітання, духовної міці та волелюбності, благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. А ще рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах, гарного приросту в господарствах. Щоб не переводився рід український, нехай віщун радості – лелека приносить у ваші оселі якомога більше немовлят. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та розумінням від рідних і близьких. Божого Всім благословення.

З вітальним словом до земляків  звернулися  голови територіальних громад та депутати районної ради  Пієв В.М., Чередниченко Н.О. та депутат Харківської обласної ради Пієв С.М.

...

В цей  день   вшанували найстарших жителів громади, що відзначили чи відзначатимуть цього року свої ювілейні дні народження, багатодітні сім’ї,  кращих працівників та ветеранів праці, сімейні пари, які  прожили разом декілька десятиліть та пари, які щойно створили свою сім’ю , не забули і про  наймолодших мешканців села, які  народилися цього року.


Також на святі було підбито підсумки конкурсу «Квітучий край», започаткований народним депутатом Дмитром Шенцевим. Переможцям від народного депутата вручені цінні подарунки.

Святковий настрій присутніх підтримували чудові концертні номери у виконанні артистів районного будинку культури та самодіяльних митців села.

.

.

Після урочистостей односельців та гостей свята пригощали різноманітними стравами.

.

Завершилося святкове дійство дискотекою та святковим салютом.

Свята  вдалися на славу й запам'яталися яскравістю барв та душевним теплом і стало імпульсом для подальшої натхненної та плідної роботи на благо рідного села.

 

На сайті

Сейчас 51 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!