Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Відбулося пленарне засідання ХІХ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

05.10.2017

05 жовтня відбулося пленарне засідання ХІХ сесії Вовчанської районної ради VII  скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталя Гордієнко, депутат Харківської обласної ради Сергій Пієв, депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

.

Перед початком сесії заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації  Гордієнко Н.М. повідомила всім присутнім, що цього року наш район став переможцем в  чотирьох номінаціях  на  традиційній Великій  Слобожанській  Ярмарці.  Вона подякувала керівників підприємств, організацій та установ  району, які  займалися підготовкою та прийняли  участь  у ярмарці та вручила їм Почесні грамоти.

.

Депутат обласної ради Пієв С.М. також привітав керівництво району з перемогою та побажав подальших успіхів у розвитку  та процвітанню району.

На сесії депутатами були затверджені рішення про хід виконання районної Програми  розроблення містобудівної документації на території Вовчанського району Харківської області до 2020 року та  Програми «Доступна медицина для всіх» на 2016-2017 роки.

Затверджено договора про надання іншої субвенції на 2017 рік  між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою, внесені зміни до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області,   Програми забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вовчанського районну  на 2016-2017 роки , до рішення ХІІ сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».

Були затверджені тарифи на послуги централізованого теплопостачання  та прийняті рішення щодо «Порядку розроблення районних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання», «Про виконавчий апарат Вовчанської районної ради» і ряд інших питань.

 

На сайті

Сейчас 97 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!