Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

«Щоб вам служилось добре на Вкраїні милій»

09.10.2017

 

9 жовтня 2017 року в  приміщенні Вовчанської районної ради відбулися  святкові  заходи  проводів  призовників  до  лав  Збройних  Сил  України.

Військовий  комісар  Вовчанського  районного  комісаріату Нєвєсов Я.П. оголосив Указ Президента України «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення у запас військовослужбовців у 2017 році».

 

.

Голова Вовчанської районної ради Анатолій  Степанець звертаючись до призовників   сказав: «Дорогі, майбутні воїни! Сьогоднішнє свято - в вашу честь. Скоро ви станете під славні знамена наших Збройних Сил і в невдовзі отримаєте зброю. Міцно тримайте її в руках, щоб жоден агресор не зміг посягнути на мирну працю наших співвітчизників, щоб недоторканими були священні  рубежі нашої  Батьківщини. Від вас залежить, якою їй бути в майбутньому. На варту рубежів, ми шлемо сьогодні вас, дорогі сини! Будьте гідні цієї великої довіри.  Сьогодні вас прийшли привітати найдорожчі для вас люди: ваші батьки. Це вони пестили вас, виховували і дали путівку у життя. Я говорю слова подяки всім батькам призовників з побажанням добра, щастя, миру і благополуччя вам і вашим сім’ям. Бажаю всім міцного здоров’я».

Зі щирими вітаннями до призовників звернулись голови територіальних громад та на згадку про цей день вручили їм  цінні подарунки.

.

.

 

З напутнім словом благословити майбутніх воїнів на священну справу – захисту нашої Вітчизни до них звернулась мати призовника Гопкало Н.М.

 

 

 

На честь призовників  силами аматорів району відбувся святковий концерт.

 

.

 

На сайті

Сейчас 78 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!