Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Презентація двох міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

10.10.2017

10 жовтня 2017 року  у Вовчанському районі відбулося урочисте відкриття двох міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». В заходах прийняли участь депутат Харківської обласної ради Олег Супрун, члени ініціативних груп, голови громад, депутати сільських рад, представники районної ради та громадськість.

В селі Юрченково впроваджено міні-проект «Завершення  енергозберігаючих заходів у Юрченківському СБК – запорука його стабільного функціонування» - заміна системи обігріву будинку культури на сучасну енерго та ресурсозберігаючу». Необхідність реалізації цього міні-проекту для громади була актуальною. В 2016 році завдяки перемозі в цьому конкурсі в будинку культури було замінено 27 вікон та 2 дверей.

Заміна системи обігріву сільського будинку культури на сучасну енергозберігаючу, яка була проведена в цьому році, дала можливість завершити заходи по енергоефективності та енергозбереженню  даного приміщення та покращити умови відпочинку  жителів громади.

Загалом на реалізацію міні-проекту витрачено 173525 грн, з них кошти обласного бюджету склали 86762 грн.

.

 

В Бугаївській громаді впроваджено міні-проект «Облаштування огорожі пришкільної території Бугаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів» на загальну суму 60096 грн. в тому числі кошти обласного бюджету 30048грн.

Реалізація даного міні-проекту дала можливість забезпечити безпеку перебування дітей на шкільному подвір’ї та покращити благоустрій прилеглої території школи.


Переможцям конкурсу депутат обласної ради Олег Супрун вручив сертифікати, що свідчать про успішну реалізацію міні-проектів, логотипи обласного конкурсу та побажав не стояти осторонь від проблем села, проявляти ініціативу, перемагати та втілювати в життя важливі проекти для розбудови громад.

 

На сайті

Сейчас 72 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!