Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

На Вовчанщині презентовано ще п’ять міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

11.10.2017

11 жовтня 2017 року у Вовчанському районі відбулося урочисте відкриття  міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

В урочистостях  прийняли участь депутат Харківської обласної ради Звєрєв В.О., голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М., члени ініціативних груп, голови місцевих громад, депутати селищної та сільської ради, місцеві жителі.

 

В селищі Вільча представлені три проекти: міні-проект «Зробити щасливими наших малят з новими меблями у дитячому садочку - важлива турбота дорослих». Завдяки реалізації даного проекту створені умови у кожній групі дошкільного навчального закладу для інтенсивного розвитку малюків та підготовки їх до школи, покращені умови перебування вихованців дитячого садка. Загальний обсяг фінансування 52560 грн., в тому числі кошти обласного бюджету 26280 грн., районного бюджету 23652 грн. та кошти ініціативної групи 2628 грн.


 

Міні-проект «Чудовій школі - благоустроєну територію». Вільчанська загальноосвітня школа була введена в дію в січні місяці 1993 року. За час існування школи бетонні плити пришкільної території  частково розсипалися  і створювали загрозу при русі дітей, тому прийшла необхідність в облаштуванні прилеглої території тротуарною плиткою. Обсяг фінансування проекту 75000 грн., в тому числі кошти обласного бюджету 37500 грн.

 

 

Міні-проект підготовлений ініціативною групою селища «Заміна старого вуличного освітлення на енергозберігаюче по вулиці Південна селища Вільча». В рамках міні-проекту замінено електромережу вуличного освітлення та встановлені нові енергозберігаючи ліхтарі, чим  поліпшено умови перебування мешканців вулиці та забезпечено  безпеку дорожнього руху. Загальний обсяг фінансування даного проекту 19060грн., з них обласний бюджет 9530 грн.

 

 

 

 

В селі Лиман  Симинівською територіальної громади презентовано два проекти: міні-проект «Школа радості, добра, успіху» підготовлений ініціативною групою села Лиман по заміні дверей в Жовтневому НВК та встановлення дитячого ігрового майданчика на території навчально- виховного комплексу. Загальний обсяг фінансування  41800 грн., з них кошти обласного бюджету 20900 грн., кошти сільського бюджету 18810 грн. та кошти конкурсанта 2010 грн.


 

Міні-проект «Промінь доброти (Заміна старих вікон на енергозберігаючі в амбулаторії загальної практики - сімейної медицини с. Лиман КЗОЗ «ЦПМСД Вовчанського району»)».  Проект спрямовано на енергозбереження приміщення амбулаторії, а саме  заміну старих вікон на енергозберігаючі.  Це дасть можливість заощадити державні кошти та  допомогти населенню села  відчути турботу держави про їх здоров’я.


Переможцям конкурсу депутат обласної ради Віктор Звєрєв вручив сертифікати, що свідчать про успішну реалізацію міні-проектів та  логотипи обласного конкурсу.

 

На сайті

Сейчас 53 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!